منو

پرکن خطی گالن روغن
پرکن خطی گالن روغن

دستگاه پرکن خطی مایعات در گالن های روغن خوراکی و روغن های صنعتی. این دستگاه با امکاناتی نظیر دربگذاری و درب بندی تمام اتومات هم ساخته میشه. امکان تنظیم برای گالن از ۴ تا ۲۰ لیتر در کمترین زمان. امکان تنظیم نازل در سه محور اصلی. سیستم پرکنی مجهز به سروو موتور و درایور حرفه ای. سیستم کنترل از طریق PLC و اپراتوری بسیار ساده با نمایشگر لمسی به زبان فارسی.

سیستم پرکن این دستگاه مناسب مایعاتی نظیر : روغن خوراکی و روغن با بریکس 1 تا 60 % ساخته شده.

 اگر فیلم پخش نشد میتونید از سایت آپارات ببینید روی دستگاه پرکن خطی مایعات کلیک کنید.

سیستم پرکنی دستگاه به گونه ای طراحی گردیده که قابل تنظیم برای انواع گالن از ۴ لیتر تا ۲۰ لیتر می باشد. و بخش درب بندی هم با تعویض سایز هد برای چند سایز درب قابل استفاده است. مخزن دستگاه با ظرفیت ۲۵۰ لیتر است. و ورود محصول به مخزن از طریق شیر اتوماتیک انجام می شود. بر روی مخزن فلوتر برقی تعبیه گردیده که درصورت کم شدن حجم مایع داخل مخزن شیر ورودی را اتوماتیک باز و بعد از پرشده بسته می شود. ساخت پرکن خطی مایعات در کالا صنعت بصورت کاملا سفارشی می باشد.

دستگاه پرکن خطی مایعات

پرکن خطی سفارش ساخت بدم یا پرکن روتاری  ؟

تفاوت اصلی پرکن خطی و روتاری در ساختار آنهاست در دستگاه های خطی مراحل پرکردن و درب بندی روی نوار نقاله انجام میشه. اما در دستگاه روتاری معمولا ظرف داخل گلویی یا قالب سینی گردان قرار میگیره و مراحل پرکنی و دربندی انجام میشه.

نکته قابل توجه در استفاده از پرکن خطی اینه که اگر ظرف خالی محصول شما وزن کمی داره یا کفی مناسبی نداره پرکن خطی کار شما رو راه نمیندازه. چرا ؟ از آنجایی که بطری های PET نیم لیتری یا حتی یک لیتری اگر خیلی سنگین باشن ۳۷ گرم بیشتر ندارند. و چون درحین روشن بودن دستگاه خطی ٬ نوارنقاله لرزش کمی داره پس بطری خالی که وزنش کمه اگر کفی مناسبی نداشته باشه احتمال افتادنش زیاد هست. این موضوع بیشتر توسط مشتری هایی که قصد پرکردن بطری سبک  با پرکن خطی داشتن  گزارش شده. معمولا ظروف پلی اتیلن یک لیتر به بالا مخصوصا ۴ ٬ ۱۰ و ۲۰ لیتری در دستگاه خطی بهتر جواب میده. یکی از مزیت های پرکن های خطی نسبت به روتاری قابل تنظیم بودن دستگاه برای چندین سایز گالن و بطری هست. علاوه بر اون در دستگاه های پرکن خطی ابتدای ورودی خط و خروجی نوار نقاله هست که شما میتونید به ماشین آلات وابسته مثل سینی ترافیک ٬ لیبل زن و شیرینگ پک وصل کنید.

 
در نتیجه توصیه میشود درصورتی پرکن خطی سفارش بدین که:

۱-چند سایز گالن و بطری دارید       ۲- بطری های شما حتما باید حداقل ۸۰ گرم وزن داشته باشه      ۳-دهانه بطری حداقل ۲۵ میلیمتر باشه و کف بطری ها مناسب نوار نقاله باشه.

  • علی اکبر نیازمند مقدم
  • 1400-02-15
  • 501 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *