فرم فیل سیل

آب معدنی لیوانی با یک دستگاه !

آب معدنی لیوانی محصولی که تنها با یک دستگاه تولید و بسته بندی می شود که ماشین فرم فیل سیل نام دارد این دستگاه از مراحل ساخت لیوان گرفته تا پرکردن و پلمپ درب لیوان را به صورت تمام اتومات انجام می دهد .

آب معدنی لیوانی

دستگاه فرم فیل سیل تشکل شده از چند دستگاه می باشد که اولین دستگاه Thermoforming ترموفرمینگ یعنی شکل و فرم دهی لیوان از رول مواد اولیه و دوم Filler فیلر به معنای پرکننده لیوان و Sealer سیلر پلمپ درب لیوان ها می باشد .

آب معدنی لیوانی

طراحی فرم فیل سیل

با توجه به انجام بیشتر عملیات بسته بندی آب لیوانی در دستگاه ، شامل : ساخت شدن ظرف ، پر شدن ظرف ، پلمپ و در نهایت برش ظرف از رول و جدا سازی لیوان ها از هم در یک فرآیند به هم پیوسته ، سریع و بدون دخالت دست می باشد ، نتیجه کار یک بسته بندی کاملا بهداشتی و اقتصادی با تیراژ مناسب می باشد که با استفاده از حداقل نیروی انسانی انجام شدنی است . تولید آب معدنی لیوانی با دستگاه فرم فیل سیل بوده و این نوع طراحی نه تنها مناسب آب لیوانی بلکه بیشتر برای مواد غذایی به شکل مایعات رقیق و نیمه غلیظ مانند: دسر ها ، شکلات مایع ، مربا ، عسل انواع مواد لبنی و کره، دسر و … بسیار کاربردی است .

ابعاد دستگاه فرم فیل سیل بسته به تعداد کویته ها و نوع محصول است به طور مثال برای عسل تک نفره که ابعاد کوچک تری نسبت به دسر ها یا لیوان آب معدنی دارد ابعاد دستگاه هم کوچک تر است . تا کنون ماشین فرم فیل سیل در ابعاد طول حداقل 5.5 متر و حداکثر 8.5 متر ساخته شده . عرض ماشین آلات معمولا بالای 1.5 متر است

توان ما در ساخت فرم فیل سیل

اکثر ماشین آلات ساخته شده در ایران برای سرعت حداکثر 12.000 لیوان در یک ساعت بوده و ما در کالاصنعت از دستگاهی رونمایی می کنیم که از نظر کیفیت و سرعت تا کنون هیچ رقیبی در ایران نداشته . ( ماشین فرم فیل سیل 20 کویته ) با سرعت 18.500 لیوان در ساعت

آب معدنی لیوانی فرم فیل سیل
در طراحی جدید دستگاه از نازل های دوش مانند استفاده شده که در سرعت پرکردن بسیار موثر می باشد .
و همچنین برای قسمت کف قالب لیوان ساز برای درج تاریخ تولید به راحتی قابل تعویض می باشد .

ساخت فرم فیل سیل 20 کویته بیش از 90 روز زمان می برد . ابعاد دستگاه با طول 8.5 متر عرض 1.8 متر و ارتفاع 2.1 غیر از دیگر تجهیزات ربات کارتن گذاری و چسب زن کارتن است . کلیه قطعات مکانیکی دستگاه از طریق ماشین آلات فوق پیشرفته CNC ماشین کاری و مهندسی گردیده . قطعات درگیر با مواد در دستگاه از جنس استیل 316 اروپایی و دیگر قطعات نظیر : شاسی ، محور ها و کلاف ها از استیل 314 ضد زنگ است .

استفاده از بهترین متریال و ماشین آلات روز در ساخت قطعات که نتیجه ای بی نظیری را به همراه دارد و نقش مهمی در ساخت لیوان با شفافیت بالا خواهد داشت . با طرح و ایده شما همراه نظریه طراحان ما میتوانید به محصولی با کیفیت برسید ( در ماشین آلات فرم فیل سیل از ورق PET با زخامت های 500 الی 700 میکرون استفاده می شود )

سوآلات متداول در مورد فرم فیل سیل

سرعت دستگاه فرم فیل سیل چقدر است ؟ دستگاه فرم فیل سیل در ظرفیت های حداقل 4500 ، 7000 ، 12000 و 18.000 لیوان در ساعت طراحی و ساخته می شود .

برای تولید آب معدنی لیوانی به چه ماشین آلاتی نیاز دارم ؟ ماشین فرم فیل سیل ، کمپرسور هوا ، و در صورت نیاز به اتومات بودن کل فرآیند : ربات کارتن گذاری و چسب زن کارتن

دستگاه فرم فیل سیل برای چه نوع محصولاتی ساخته می شود ؟ آب معدنی لیوانی ، انواع دسر ها ، نوشیدنی های لیوانی ، کره تک نفره ، پنیر خامه ای و … بسته به ایده های شما …

برای چاپ تاریخ محصولات لیوانی چه باید کرد ؟ در قسمت کف قالب لیوان ساز به راحتی شماره کوب یا تاریخ زن نصب می شود که شماره اعداد تاریخ به راحتی قابل تعویض می باشد و همچنین می توانید نام برند خود را در کف لیوان داشته باشید .

ماشین سازی توان صنعت همکار رسمی کالاصنعت در طراحی و ساخت ماشین آلات فرم فیل سیل https://tavansanat.ir

تماس با فنی و فروش : 09152000020 مقدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه